انیمیشن تخته‌سفید یک سبک ویدیویی است که تصاویر ثابتی را که در صفحه نمایش رسم می‌شوند به نمایش می‌گذارد. معمولاً تصاویر همراه با یک گوینده همراه هستند که مخاطب را در طول داستانی که در ویدیو ارائه می‌شود، همراهی می‌کند. این انیمیشن‌ها ساده هستند، اما بدون شک جذابیت زیادی دارند.

واضح است که در دهه گذشته، بازاریابی ویدیویی به طور چشمگیری گسترش یافته و به عنوان یک بخش اساسی از هر برنامه بازاریابی موفق محسوب می‌شود. همه به این روش روی آورده‌اند. از این رو، نمی‌توان انکار کرد که مصرف‌کنندگان چهار برابر بیشتر به تماشای ویدیوهای مرتبط با یک محصول، نسبت به خواندن درباره آن علاقه‌ نشان میدهند. 

بیشتر بازاریاب‌ها نیز بازاریابی ویدئویی را، بهترین روش برای بازگشت سرمایه تلقی می‌کنند. به همین ترتیب، بازاریابی ویدیویی باید به عنوان یک بخش ضروری از استراتژی ارتباطی و بازاریابی خیریه شما در نظر گرفته شود.

حالا که می‌دانید اضافه کردن ویدیو به برنامه سازمان شما ضروری است، سوال این است که چه نوع ویدیویی باید انتخاب کنید؟

استفاده از ویدیوهای انیمیشن تخته‌سفید می‌تواند یک ابزار بسیار موثر باشد. آنها روشی هیجان‌انگیز و نوآورانه برای تبلیغ و بازاریابی خدمات یا محصولات شما هستند. این ویدیوها به شکلی ساده و روان طراحی شده‌اند و بدون اضافه کردن جزئیات غیرضروری، به نیازهای صنایع مختلف پاسخ می‌دهند.
همچنین، ویدیوهای تخته‌سفید به منظور تمرکز بر روی پیام شما طراحی شده‌اند. این به معنای این است که پیام شما به صورت واضح و قابل فهم برای مخاطبان ارائه خواهد شد.

چگونه از انیمیشن تخته‌سفید استفاده کنیم؟

برای یک شرکت؛ استفاده از انیمیشن تخته‌سفید، شروعی ایده‌آل است تا ویدیو را در استراتژی بازاریابی خود جای دهد. این ویدیو ها به یاد ماندنی و جذاب هستند. همچنین قابلیت تولید سریع با هزینه بسیار کم را نیز دارند. 

انیمیشن‌های تخته‌سفید، افزودنی مناسبی برای وبسایت، رسانه‌های اجتماعی و خبرنامه‌های ایمیلی شرکت‌ها هستند. این ابزار دیجیتالی، امکانات بازاریابی را تقریباً نامحدود می‌کند! تنها لازم است یک مفهوم (شعار) داشته باشید و نیازی به اسکریپت ندارید! نویسندگان ما قادرند چشم‌انداز شما را درک کنند و بر اساس آن پیامی قدرتمند ارائه کنند که به مخاطبان نشان می‌دهد چگونه شرکت شما در زندگی آنها تاثیر میگذارد. همچنین  ویدیوهای انیمیشن تخته‌سفید از هر نوع ویدیوی دیگری در تولید از نظر مالی  به صرفه‌ترهستند.

ساخت انیمیشن توضیحی و مزایای آن برای خیریه‌ها

هزینه تولید انیمیشن تخته سفید چقدر است؟

هزینه انیمیشن تخته‌سفید، مانند بیشتر فرمت‌های ویدیویی دیگر، متأثر از عوامل مختلفی است. زمان کل انیمیشن، سبک شخصیت‌ها و سرعت برنامه زمانی شما، بر هزینه نهایی ویدیو تأثیر می‌گذارند. استودیو نیک سو هزینه را برابر با ساعت‌های کاری هنرمندان ضربدر طول ویدیو محاسبه می‌کند. تیم حرفه‌ای نیک سو در استودیو تولید، به شما کمک می‌کنند تا با بودجه خود، بهترین نتیجه را بدست آورید.

تولید انیمیشن تخته‌سفید چقدر زمان می‌برد؟

تولید انیمیشن‌های تخته‌سفید از مراحل مشابه اکثر انیمیشن‌ها عبور می‌کند. ویدیوی انیمیشن تخته‌سفید شما بعد از تکمیل اسکریپت و فریم‌های استایل، به یک استوری‌بورد نیاز دارد.
سپس، هنرمندان با استفاده از استوری‌بورد انیمیشن را ایجاد می‌کنند. فرآیند استاندارد ما حدود یک ماه طول می‌کشد. مهم است که از ابتدای پروژه، چشم‌انداز خود را به صورت دقیق نمایش دهید. با درک تیم ما از حس ویدیوی مورد نظرتان، تعداد بازنگری‌ها کاهش می‌یابد و به این ترتیب ویدیوی شما به سرعت آماده می‌شود.

برای داشتن یک ویدیوی تخته‌سفید موثر، باید ابتدا هدف نهایی خود را بشناسید. با آشنایی به محصول خود و درک عوامل کلیدی در پاسخ مخاطبانتان، در راه درستی برای تبدیل آنها به خریداران یا دنبال‌کنندگان قرار دارید.
پس از تثبیت این موضوع، با استدیو نیک‌سو تماس بگیرید تا پروژه انیمیشن تخته‌سفید شما ثبت و شروع به تولید شود.! 

منبع: وبسایت whiteboardanimation