درباره ما

درباره ما

About Us

استودیو نیکسو در اسفند ماه 1400 با هدف تولید آثار هنری و رسانه‌ای با موضوع نیکوکاری فعالیت خودش را آغاز کرد. استودیو نیکسو اولین و تخصصی‌ترین استودیو نیکوکاری در کشور است.

ما در استودیو نیکسو برای ترویج و تعمیق نیکوکاری در کشور به تولیدانیمیشن، فیلم کوتاه، تیزر، موشن‌گرافیک و پادکست می‌پردازیم.

 ساخت انیمیشن در حوزه نیکوکاری یکی از مهم‌ترین فعالیتی است که در استودیو نیکسو انجام می‎‌دهیم، تلاش ما بر این است تا با هدف‌گیری مخاطب و زبانی ساده و بی آلایش هر فرد از جامعه را در هر رده سنی به کار نیک جذب کنیم، چرا که ما معتقدیم هیچ چیز بهتر از مهربانی و کمک کردن به هم، افراد یک جامعه را با هم همدل نمی‌کند و در دنیای امروز به‌ویژه میان کودکان انیمیشن و کارتون‌ها بهترین میزان یادگیری و تاثیرگذاری را دارند.

پادکست نیک آوا یکی از تولیدات هنری استودیو نیکسو است،پادکستی که قصد دارد به دنیای بیکران نیکوکاری پیرامونش بیشتر بپردازد. در نیک آوا، بعد از انتخاب موضوع و عنوان هر پادکست، از نقطه نظر کارهای خیر و انسان دوستانه به بررسی موضوع می‌پردازیم؛ یعنی جهان پیرامون خود را با نگاهی نیکوکارانه تفسیر و قضاوت می‌کنیم و سپس آن را برای شما نیز بازگو می‌کنیم. 

به طور کلی باید گفت هدف از تولید پادکست، انیمیشن و فیلم کوتاه خیریه، افزایش دانش کار نیک و فرهنگ نیکوکاری است و استودیو نیکسو قصد دارد تا با توزیع تولیدات هنری و رسانه‌ای خود در جهت آگاهی جامعه گام بردارد تا افراد در کنار فعالیت‌های روزانه خود نیم نگاهی نیز به فعالیت‌های حوزه خیریه و نیکوکاری داشته باشند.

این نکته رو هم عرض کنیم که تیم استودیو نیکسو از افراد پرانرژی و متخصص تشکیل شده است که برای تولید هر یک از آثار زحمت‌های زیادی را می‌کشند برای همراهی با تیم استودیو نیکسو ممنون میشیم بعد از دیدن آثار و آشنایی با استودیو نظراتتون را برای به دست ما برسانید.


افتخارات ما