ارزش یک ویدئوی انیمیشنی خیلی بیشتر از هر یک از اجزای آن است. انیمیشن قابل دست‌کاری و تنظیم است و می‌توان به شکلی سریع و براساس متودهای روز آن را تولید کرد.
در بیش از 12 سابقه کاری که ما به عنوان شرکت تولید کننده انیمیشن داریم، مشتریانی را دیده‌ایم که پیام خودشان را با کمک و قدرت ویدئو بهتر توانسته‌اند در کمپین تبلیغاتی موردنظر خود منتقل کنند.

4 ایده‌ برای ایجاد یک کمپین منسجم با انیمیشن

برای ساخت یک کمپین خیریه با استفاده از انیمیشن داشتن ایده خوب میتواند باعث هموار شدن مسیرتان شود. در ادامه ایده‌های جذاب برای ایجاد کمپین انیمیشن آورده شده است.

راهکارهای ساخت یک کمپین خیریه با استفاده از انیمیشن

1. در رسانه‌های اجتماعی، مخاطبین را در سرتاسر وب درگیر کنید

داشتن ظاهری مشخص برای برند، یک تکنیک بازاریابی محسوب می‌شود. به همین دلیل است که انیماتورهای متخصص ما از ایجاد تولیدات ویدئویی برای رسانه اجتماعی برند شما بسیار هیجان زده هستند. بسته رسانه‌های اجتماعی ما یک راه حل جامع است که برای گسترش دامنه تبلیغاتی که معرف شما باشند، طراحی شده است. شما با تولیدکننده ویدئو و تیم فروش ما برای ساختن کمپینی انیمیشینی کار خواهید کرد که شامل همه چیزهایی است که برای دستیابی به مخاطبان بیشتری در پلتفرم‌هایی که برای شما مهم هستند، نیاز دارید.

تیم ما صدها گرافیک چشم نواز و گیف پویا برای همراهی ویدیوها در پلتفرم های محبوب مانند فیس بوک، اینستاگرام و توییتر ایجاد کرده است. این گرافیک‌ها و گیف‌ها می‌توانند به عنوان پست‌های مستقل، استوری‌ها، هایلایت‌ها یا به عنوان بخشی از یک کمپین بزرگ‌تر استفاده شوند. برای مشاهده ایده‌های بیشتری از تولیدات GIF برای بازاریابی، می‌توانید بر روی اینجا کلیک کنید.

ایجاد توجه‌ای کوتاه در میان مخاطبین با کمک کلیپ‌های کوتاه و به یاد ماندنی، یک امتیاز برای شما محسوب می‌شود. در واقع شما از بسته رسانه‌های اجتماعی ما و تولید انیمیشن برای دست یابی هرچه بیشتر به مخاطبینی استفاده می‌کنید که تا پیش از این، تاثیرگذاری بر روی آن‌ها بسیار دشوار بوده است.

2. با کمک ترجمه و زیرنویس، وجه جهانی پیدا کنید

با کمک انیمیشن، ترجمه و زیرنویس به راحتی هرچه تمام‌تر می‌توانید با مخاطبان خود در سرتاسر جهان ارتباط برقرار کنید. به همین جهت ما در پکیج رسانه‌های اجتماعی خودمان، تلاش کرده‌ایم تا پشتیبانی از زبان‌های رایج را درنظر بگیریم. فهرست هنرمندان صداپیشه ما شامل افرادی در سراسر جهان و با جنسیت‌های مختلف است که این امکان را به شما می‌دهد تا قادر باشید بازتابی از محتوا و پیام خود را در میان مخاطبین جهانی خود بشنوید. همچنین ما تلاش می‌کنیم تا از نظر صوتی، از لهجه‌ها و گویش‌های مختلف پشتیبانی کنیم.

هنگامی‌که سعی می‌کنیم از زبان دیگری مانند انگلیسی برای تبلیغ ویدئو شما در میان مخاطبین استفاده کنیم، تمام تلاش خودمان را به کار می‌گیریم تا اسکریپت و المان‌های موجود در انیمیشن را به گونه‌ای طراحی کنیم که به راحتی هرچه تمام‌تر مخاطبین متفاوتی بتوانند با آن ارتباط بگیرند. بنابراین هنگامی‌که قصد دارید تا کمپینی منسجم و گسترده ایجاد کنید، دسترسی مخاطبین به این کمپین کلیدی‌تری موضوع محسوب می‌شود. در واقع درست زمانی‌که مخاطبان شما در سراسر کشور یا جهان پخش می‌شوند، مهم است تا پیام شما به گونه‌ای مشخص و درست به آن‌ها برسد تا آن‌ها بتوانند با شما ارتباط برقرار کنند.

تبلیغات آنلاین و انیمیشن؛ بهترین ترکیب بازاریابی

3. یک مجموعه ویدیویی ایجاد کنید تا تأثیر خود را افزایش دهید

بسیاری از مشتریان برای توضیح موضوعات بسیار پیچیده به ما مراجعه می‌کنند و علاقه دارند تا یک ویدئو بسیار بلند برای توضیح موضوعات خود استفاده کنند؛ اما ما در حال حاضر باتوجه به کم بودن دامنه توجه در مخاطبین، پیشنهاد می‌کنیم تا از مجموعه‌ای از محتواهای کوتاه به جای یک فیلم بلند استفاده شود.

از طرف دیگر، برخی از مشتریان با مجموعه‌ای از ایده‌های مجزا به ما مراجعه می‌کنند و علاقه دارند تا همه آن‌ها در یک ویدئو قرار گیرند؛ اما چطور چنین چیزی ممکن است؟ توصیه ما نیز به چنین مشتریانی به مانند قبل است. تولید مجموعه‌ای از ویدئوهای کوتاه مفیدتر از یک انیمیشن بسیار بلند است.

یک مجموعه ویدئویی می‌تواند به زیبایی هرچه تمام‌تر مجموعه‌ای از اطلاعات را به چند قسمت مجزا تقسیم کند تا مخاطبان شما بهتر بتوانند با پیام شما ارتباط برقرار کنند. با استفاده از مجموعه‌ای از ویدئوها، مخاطبین باتوجه به گستردگی می‌توانند هر یک به شکلی مجزا و متفاوت با پیام تبلیغاتی شما ارتباط برقرار کنند.

ما در استودیو نیک‌سو، تخفیفات خوبی برای پروژه‌های ویدئویی که درنظر دارید با کمک متخصصان ما تولید کنید، درنظر گرفته‌ایم. کافیست با کارشناسان نیکسو تماس بگیرید.

ایجاد صفحه ویدئو در سایت و افزایش نرخ تبدیل

4. صفحه ویدئو در سایت و افزایش نرخ تبدیل

جدای از صفحه اصلی سایت، بهتر است تا صفحه‌ای برای ویدئو کمپین خود تولید کنید تا کاربر به راحتی هرچه تمام‌تر بتواند با ویدئو و کمپین تبلیغاتی شما ارتباط برقرار کند. از طرف دیگر تحقیقات بازاریابی همچون تحقیق گروه آبردین، گزارش می‌دهند که بازاریابانی که ویدئو یا انیمیشن را در کمپین‌های خود به کار می‌گیرند، نرخ تبدیل را به میزان 34 درصد افزایش می‌دهند.

صفحات موردنظر برای کمپین ویدئویی متناسب با مخاطبین و هدف خاص شما با افزایش فروش بیشتر طراحی می‌شوند. هر یک از مخاطبین شما در سوشال مدیا با کلیک بر روی لینک صفحه موردنظر شما به بخشی هدایت می‌شوند که می‌توانند ویدئو انیمیشنی یا مجموعه‌ای از ویدئوها را مشاهده کنند.

جالب است بدانید که شما از انیمیشن در صفحات دیگر سایت خود نیز می‌توانید استفاده کنید. به عنوان مثال شما می‌توانید برای معرفی محصول خود، عضویت در خبرنامه، بلاگ سایت و... ویدئوهای متحرکی را استفاده کنید. هنگامی‌که از ویدئو در صفحات مجزا استفاده می‌کنید سبب می‌شود تا مخاطبین با مجموعه شما ارتباط بهتری برقرار کنند و پیام شما را به شکل ساده‌تری درک کنند.

منبع: وبسایت nextdayanimations